Haku

Quinyx Mobile

QuinyxYritysVahvistettu

Quinyx Mobile icon
2.02K Arvostelut
4,4
Lataukset
500 000+
Hinta
Free
Mainokset

Näyttökuvat

Quinyx Mobile feature graphic
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Quinyx Mobile screenshot
Mainokset

Analysoinut Appwesome

Työvuorojen hallintaan tarkoitettu sovellus voi helpottaa arkea, mutta samalla se sijoittuu lähelle asioita, joiden kanssa kannattaa olla tarkkana: työajat, työpaikan viestit ja omat vuorot ovat henkilökohtaisia tietoja. Minulle Quinyx Mobilen hyöty on siinä, että työvuorojen ja työajan asioita voi hoitaa puhelimella eikä kaikkea tarvitse selvittää erikseen viesteistä tai paperisista listoista. Se sopii parhaiten työpaikkaan, jossa työnantaja käyttää Quinyxiä ja työntekijä tarvitsee nopean tavan tarkistaa työhön liittyviä asioita.

Arjen luottamus alkaa siitä, mitä sovelluksella tekee

Quinyx on yrityksille suunnattu työajanhallinnan ja aikataulutuksen työkalu, joten sovelluksen käytännöllisyys riippuu myös siitä, miten oma työpaikka on ottanut sen käyttöön. En ajattelisi sitä itsenäisenä työkaluna, jolla voi järjestää minkä tahansa työpaikan vuorot, vaan työntekijän mobiilikanavana työpaikan Quinyx-kokonaisuuteen. Tämä ero on tärkeä: sovelluksesta saa eniten irti, kun esihenkilö ja tiimi käyttävät samaa järjestelmää sovitulla tavalla.

Quinyx Mobilen kehittäjä on Quinyx. Sovellus on ilmainen, sen ikäluokitus on PEGI 3, ja sen keskimääräinen arvosana on 4,4 noin 10 000 arviolla. Nämä kertovat suosiosta ja yleisestä vastaanotosta, mutta eivät yksin ratkaise sitä, sopiiko sovellus juuri oman työpaikkasi käytäntöihin. Minusta olennaisempaa on selvittää, mitä toimintoja työnantaja käyttää ja mistä vuoroihin liittyvät muutokset ilmoitetaan.

Mitä kannattaa selvittää ennen ensimmäistä työvuoroa

Työntekijälle hyödyllisin aloitus ei ole kaikkien painikkeiden kokeileminen, vaan muutaman arjen pelisäännön tarkistaminen: missä vuoron muutokset näkyvät, miten vuoronvaihtopyyntö tehdään ja keneltä saa vahvistuksen, jos sovelluksessa näkyvä tieto poikkeaa sovitusta. Näin sovelluksen kalenteri ei jää ainoaksi muistamisen varaksi, eikä epäselvä tilanne pääse yllättämään työpaikalle saavuttaessa.

Erityisesti vuoronvaihdossa kannattaa erottaa toisistaan pyynnön lähettäminen ja vaihdon hyväksyminen. Työntekijän tekemä pyyntö ei välttämättä tarkoita, että työvuoro olisi jo muuttunut. Käytännössä tarkistaisin uuden vuoron sovelluksesta vasta, kun työpaikan sovittu hyväksyntä on kunnossa. Tämä pieni tapa ehkäisee helposti väärinkäsityksiä, etenkin kun useampi henkilö yrittää sovittaa aikataulujaan yhteen.

Mainokset

Toinen hyödyllinen rutiini on tarkistaa työvuorot rauhallisena hetkenä eikä vasta kiireessä ennen lähtöä. Jos työpaikalla muutoksia tulee, sovelluksen tarkistaminen osana viikoittaista suunnittelua auttaa huomaamaan päällekkäisyydet ajoissa. Se on käytännöllisempi tapa kuin luottaa siihen, että muistaa ulkoa jokaisen alkamisajan tai huomaa kaikki muutokset muiden viestien joukosta.

Tietojen käsittelyyn liittyvät kysymykset kuuluvat työpaikalle

Työaikaa ja vuoroja koskeva tieto voi olla työntekijälle arkaluonteista, vaikka kyse olisi tavallisesta työvuorolistasta. Siksi en tekisi sovelluksen ulkoasusta päätelmiä siitä, mitä tietoja tallentuu tai kuka niitä näkee. Työntekijän kannattaa kysyä työnantajalta, miten kirjautuminen järjestetään, kenelle työaikatiedot näkyvät ja mitä tehdä, jos puhelin katoaa tai työpaikan käyttöoikeus muuttuu.

Muita luettavia artikkeleita

Kaikki artikkelit

Jos sovelluksessa tehdään työajan kirjauksia, tarkistaisin merkinnät mahdollisimman pian työvuoron jälkeen. Näin mahdollinen unohtunut sisään- tai uloskirjautuminen on tuoreessa muistissa, ja asian voi selvittää työpaikan käytännön mukaisesti. Sovellus voi helpottaa kirjaamista, mutta se ei poista tarvetta huomata omia virheitä ja ilmoittaa niistä oikealle henkilölle.

Myös puhelimen käyttötilanne vaikuttaa siihen, kuinka luontevalta mobiili työväline tuntuu. Yhteisellä tai lainatulla laitteella kannattaa noudattaa työpaikan ohjeita kirjautumisesta ja sovelluksen käytöstä. Omalla puhelimella taas ilmoitukset voivat näkyä lukitusnäytöllä, joten käyttäjä voi tarkistaa laitteensa ilmoitusasetukset, jos työasiat eivät saa näkyä sivullisille. Nämä ovat yleisiä varotoimia, eivät väitteitä sovelluksen erityisistä tietoturvaominaisuuksista.

Kenelle mobiiliratkaisu sopii – ja kenelle ei

Sovellus on luontevimmillaan työntekijälle, joka vaihtaa työvuoroja, haluaa tarkistaa aikataulunsa puhelimesta tai tekee työpaikalla kirjauksia mobiilisti. Se voi auttaa myös esihenkilöä, joka käsittelee vuoroihin liittyviä asioita liikkeellä ollessaan. Jos työpäivä koostuu kuitenkin pääasiassa toimistotyöstä ja aikataulu on vakaa, erillisen työvuorosovelluksen hyöty voi jäädä vähäiseksi.

Mainokset

Quinyx Mobile ei myöskään ole paras valinta työpaikalle, joka etsii yleistä tiimikeskustelusovellusta tai itsenäistä kalenteria ilman yhteyttä työnantajan järjestelmään. Tavallinen kalenteri voi olla henkilökohtaisten menojen suunnitteluun selkeämpi, ja työpaikan jo käyttämä viestintäkanava voi toimia paremmin laajoissa keskusteluissa. Quinyxin vahvuus on työn ja vuorojen yhteydessä, ei siinä, että se korvaisi kaikki muut työkalut.

Jos työnantaja ei käytä Quinyxiä tai ei ole järjestänyt työntekijälle pääsyä järjestelmään, sovelluksen asentamisesta ei yksin ole paljon hyötyä. Tämä on hyvä selvittää ennen lataamista. Sovellus on ilmainen, mutta käyttökelpoisuus riippuu työpaikan toimintatavasta ja siitä, mitä työnantaja on ottanut käyttöön.

Tyypillinen käyttöpäivä ja pieniä käytännön valintoja

Kuvitellaan, että työntekijä suunnittelee viikon menoja sunnuntai-iltana. Hän tarkistaa seuraavan viikon vuorot, huomaa yhden itselleen sopimattoman ajan ja selvittää työpaikan ohjeen mukaan, voiko vuorosta tehdä vaihtopyynnön. Kun pyyntö on lähetetty, hän ei vielä muuta omia suunnitelmiaan varmana, vaan odottaa vahvistusta ja tarkistaa lopullisen tilanteen myöhemmin. Tällainen toimintatapa hyödyntää mobiilisovellusta mutta ei sekoita keskeneräistä pyyntöä hyväksyttyyn muutokseen.

Työvuoron alussa työntekijä voi tarkistaa oikean aloitusajan vielä kerran ja tehdä mahdollisen työaikakirjauksen työpaikan ohjeen mukaan. Vuoron jälkeen hän tarkistaa, että merkintä vastaa tehtyä työtä. Jos jokin näyttää väärältä, hän ottaa asian esiin viipymättä sen sijaan, että luottaisi automaattisesti siihen, että tieto korjaantuu itsestään. Sovelluksen arvo syntyy tällaisista pienistä tarkistuksista, ei pelkästä asentamisesta.

Viestien osalta pitäisin käytännöt yhtä selkeinä. Jos työpaikan tärkeä ilmoitus tulee Quinyx Mobilen kautta, sovelluksen ilmoitukset voivat olla hyödyllisiä; samalla on hyvä tietää, mistä virallinen tieto löytyy, jos ilmoitus jää huomaamatta. Viestintävälineiden rinnakkaisuus voi olla sekavaa, jos vuoromuutoksia sovitaan yhtä aikaa sovelluksessa, tekstiviesteillä ja suullisesti. Tiimin kannattaa sopia, mikä kanava ratkaisee epäselvyydet.

Mainokset

Mobiilisovellus ei korvaa kaikkia työpaikan käytäntöjä

Kun vertaan Quinyx Mobilea tavalliseen kalenteriin tai yleiseen keskustelusovellukseen, huomaan selvän eron käyttötarkoituksessa. Kalenteriin on helppo lisätä omia menoja, mutta työvuorojen käsittely edellyttää yhteyttä työpaikan prosessiin. Keskustelusovelluksessa taas viestittely voi olla joustavaa, mutta sovitut vuorot saattavat hautautua muun keskustelun sekaan. Työpaikan Quinyx-käytössä aikataulut ja työvuoroihin liittyvät asiat ovat lähempänä toisiaan, mikä voi vähentää erillisten listojen tarvetta.

Vastapainona sovelluksen toimintatavat voivat tuntua rajoittavilta, jos käyttäjä haluaisi järjestellä työvuoroja täysin itse tai jos työnantajan prosessi ei ole selkeä. Mobiilinäkymä on kätevä nopeisiin tarkistuksiin, mutta pidempi suunnittelu tai hankalan työaikapoikkeaman selvittäminen voi edelleen vaatia keskustelua esihenkilön kanssa. En pitäisi tätä sovelluksen epäonnistumisena: työvuorojen hyväksyminen on usein yhteinen työpaikan päätös, ei pelkkä henkilökohtainen kalenteritoiminto.

Myös uuden version ja puhelimen yhteensopivuuden tarkistaminen on järkevää ennen käyttöönottoa. Nykyinen versio on 3.54.2, ja vähimmäiskäyttöjärjestelmä on Android 7.0. Sovellus on saanut yli 500 000 asennusta, joten kyse ei ole aivan tuntemattomasta työkalusta, mutta asennusmäärä ei kerro, miten hyvin juuri oman työnantajan käyttöönotto on järjestetty.

Millainen kokemus sovelluksen ominaisuuksista jää?

Quinyx Mobile on suunniteltu tekemään työajanhallinnasta ja henkilöstön aikataulutuksista helppoa ja sujuvaa. Se on täydellinen työkalu esimiehille ja työntekijöille, jotka haluavat pitää aikataulunsa järjestyksessä missä ja milloin tahansa. Sovelluksen avulla voit hallita työvuoroja, seurata työaikoja ja kommunikoida tiimin kanssa saumattomasti.

Käyttäjäystävällinen käyttöliittymä

Ensimmäinen asia, joka kiinnitti huomioni, oli käyttäjäystävällinen käyttöliittymä. Heti sovelluksen avatessasi huomaat, kuinka intuitiivinen ja selkeä se on. Kaikki tärkeimmät toiminnot ovat helposti saavutettavissa, eikä sinun tarvitse olla tekninen nero ymmärtääksesi, miten kaikki toimii. Tämä on ehdoton plussa kiireisessä työympäristössä, jossa aikaa ei ole hukattavaksi.

Työvuorojen hallinta

Työvuorojen hallinta on ollut aina hieman hankalaa, mutta Quinyx Mobile tekee siitä suorastaan helppoa. Voit luoda, muokata ja jakaa työvuoroja suoraan sovelluksessa. Lisäksi työntekijät voivat itse tarkistaa omat vuoronsa ja tehdä vuoronvaihtopyyntöjä. Tämä ominaisuus säästää aikaa ja vähentää virheitä, kun kaikki on yhdessä paikassa.

Kommunikaation helppous

Vaikka työvuorojen hallinta on tärkeää, kommunikaatio on se, joka pitää tiimin koossa. Quinyx Mobilen viestintäominaisuudet ovat yksinkertaisesti mahtavia. Voit lähettää viestejä suoraan tiimillesi, jolloin tärkeät tiedot, kuten muutokset työvuoroissa tai kokouskutsut, eivät jää huomaamatta. Tämä lisää tehokkuutta ja varmistaa, että kaikki ovat samalla sivulla.

Työajan seuranta

Toinen vaikuttava ominaisuus on työajan seuranta. Työntekijät voivat kirjautua sisään ja ulos suoraan sovelluksen kautta, mikä tekee työajan seurannasta helppoa ja tarkkaa. Tämä ei ainoastaan helpota palkanlaskentaa, vaan myös auttaa seuraamaan, kuinka paljon aikaa kuluu eri tehtäviin, mikä voi olla arvokasta tietoa yrityksen kehittämisessä.

Sovelluksen mukautettavuus

Yksi tärkeimmistä asioista, joka tekee Quinyx Mobile -sovelluksesta erinomaisen, on sen mukautettavuus. Voit räätälöidä sovelluksen vastaamaan juuri sinun yrityksesi tarpeita. Tämä tarkoittaa, että voit lisätä tai poistaa tarpeettomia ominaisuuksia ja luoda juuri sinulle parhaiten sopivan työkalun.

Kaiken kaikkiaan Quinyx Mobile on erinomainen valinta kaikille, jotka haluavat parantaa työajanhallintaa ja kommunikaatiota työpaikallaan. Sen käyttäjäystävällisyys, monipuoliset ominaisuudet ja mukautettavuus tekevät siitä sovelluksen, joka todella kannattaa ottaa kokeiluun. Jos olet valmis tekemään työelämästäsi hieman helpompaa, tämä sovellus on ehdottomasti kokeilemisen arvoinen.

Kohokohdat

  • Helppokäyttöinen käyttöliittymä
  • Tehokas työvuorojen hallinta
  • Reaaliaikaiset päivitykset
  • Integroitu viestintätyökalu
  • Monikielinen tuki

Rajoitukset

  • Rajoitetut offline-toiminnot
  • Ei ilmaisversiota saatavilla
  • Vaatii jatkuvaa internet-yhteyttä
  • Voi olla monimutkainen uusille käyttäjille
  • Rajoitettu integraatio muihin sovelluksiin

Usein kysytyt kysymykset

01

Mikä on Quinyx Mobile ja mihin sitä käytetään?

Quinyx Mobile on sovellus, joka on suunniteltu työvoiman hallintaan ja aikataulutukseen. Sen avulla työntekijät voivat tarkastella työvuorojaan, ilmoittaa saatavuudestaan ja kommunikoida tiiminsä kanssa. Sovellus parantaa viestintää ja tehokkuutta yrityksissä, jotka käyttävät Quinyx-alustaa.

02

Onko Quinyx Mobile ilmainen käyttää?

Quinyx Mobile -sovellus on yleensä osa yrityksen tilaamaa Quinyx-palvelupakettia. Sovelluksen lataaminen on ilmaista, mutta sen käyttö edellyttää kirjautumista yrityksen tilille. Tämä tarkoittaa, että yksittäiset käyttäjät eivät voi käyttää sovellusta ilman työnantajan tarjoamaa pääsyä.

03

Mitä laitteita ja käyttöjärjestelmiä Quinyx Mobile tukee?

Quinyx Mobile on saatavilla sekä Android- että iOS-laitteille. Tämä tekee sovelluksesta helposti saatavilla useimmille älypuhelimille ja tableteille. Käyttäjien tulee varmistaa, että heidän laitteensa käyttöjärjestelmä on ajan tasalla, jotta sovellus toimii sujuvasti.

04

Voiko Quinyx Mobile -sovelluksella hallita useita työvuoroja?

Kyllä, Quinyx Mobile mahdollistaa useiden työvuorojen hallinnan yhdestä käyttöliittymästä. Käyttäjät voivat nähdä kaikki tulevat työvuoronsa, tehdä muutospyyntöjä ja ilmoittaa saatavuudestaan. Tämä tekee työvuorojen hallinnasta helppoa ja tehokasta sekä työntekijöille että esimiehille.

05

Miten Quinyx Mobile takaa tietoturvan?

Quinyx Mobile käyttää kehittyneitä tietoturvatoimia suojatakseen käyttäjätietoja. Sovellus vaatii kirjautumisen yrityksen tilille varmistaakseen, että vain valtuutetut käyttäjät pääsevät tietoihin. Lisäksi kaikki tiedonsiirrot salataan, mikä suojaa käyttäjätietoja luvattomalta pääsyltä.

Quinyx Mobile muilla kielillä

Mainokset
Quinyx Mobile icon

Quinyx Mobile

Yritys

Tämä sivusto tarjoaa riippumatonta tietoa kolmansien osapuolten kehittämistä mobiilisovelluksista, eikä omista, julkaise tai jakele mainittuja sovelluksia. Kaikki tavaramerkit ja logot ovat edelleen omistajiensa omaisuutta. Sovellussivuilla ilmoitetut kehittäjän yhteystiedot ja tietosuojakäytännöt kuuluvat viralliselle kehittäjälle, ja ne on annettu ainoastaan tiedoksi. Ota tukeen tai tietoihin liittyvissä asioissa yhteyttä kehittäjään: support@quinyx.com, http://www.quinyx.com tai https://www.quinyx.com/privacy#quinyx-application.

Muita sovelluksia, kuten Quinyx Mobile

Näytä kaikki sovellukset